INWESTYCJA ZREALIZOWANA / SPRZEDANA

O inwestycji

Inwestycja REZYDENCJA CHOPINA to nowa inwestycja zlokalizowana w Łomiankach przy ulicy Chopina 97a . W skład inwestycji wchodzi 1 budynek jednorodzinny 2 lokalowy (bliźniak) . Dom zlokalizowany jest na dużej foremnej działce o powierzchni 1.132 m2, gwarantujących przyszłym  właścicielom odpowiedni komfort i intymność podczas codziennego życia.

Budynek będzie zlokalizowany na zamkniętej posesji z prywatną drogą dojazdową do budynku – alejka o długości około 30m , z wjazdem bezpośrednio z drogi głównej ul. Chopina poprzez elektrycznie sterowaną bramę główną.

Budynek  indywidualnie zaprojektowany w sposób elegancki i nowoczesny . Projekt budynku od podstaw został zaplanowany i stworzony przez doświadczoną pracownię architektoniczną, w zakresie rozplanowania pomieszczeń i ich funkcjonalności. Dzięki budynek jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych mieszkańców, zapewniając im odpowiednią wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania.

Lokalizacja

Łomianki Dolne ul. Aleja Fryderyka Chopina 97a – obecnie jest to jedna z najładniejszych ulic w Łomiankach Centralnych i Dolnych, oddana do użytkowania droga asfaltowa w roku 2018, oświetlona eleganckimi latarniami, z oddanymi do dyspozycji mieszkańców eleganckimi chodnikami do spacerowania oraz ścieżkami rowerowymi. Najbliższa okolica to elegancka zabudowa jednorodzinna.

 
Historia Aukcji import aut z usa