INWESTYCJA ZREALIZOWANA / SPRZEDANA

O inwestycji

Osiedle Wiśniowa Aleja to nowa inwestycja zlokalizowana w Łomiankach Dolnych przy ulicy Łużyckiej 15. W skład osiedla wchodzi 9 wolnostojących i przestronnych budynków rozmieszczonych na obszernych i foremnych działkach, gwarantujących przyszłym właścicielom odpowiedni komfort i intymność podczas codziennego życia.

Wszystkie obiekty zaprojektowane w ramach inwestycji zostały stworzone w sposób elegancki i nowoczesny, co w połączeniu z drewnianymi detalami, użytymi przy wykończeniu domów oraz ogrodzeń, tworzy efekt prestiżowego osiedla willowego.

Każdy z projektów został zaplanowany i poddany modyfikacji przez architekta, w zakresie rozplanowania pomieszczeń i ich funkcjonalności. Dzięki temu każdy budynek jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych mieszkańców, zapewniając im odpowiednią wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania.

Efektem wyróżniającym będą drzewa Japońskiej Wiśni z gatunku Kanzan, które były inspiracją dla nazwy kompleksu. Zostaną one posadzone wzdłuż wewnętrznej uliczki, wyłożonej elegancką kostką brukową i oświetloną za pomocą atrakcyjnych latarni. Całość stworzy magiczny i wyjątkowy efekt, dostępny wyłączenie dla mieszkańców osiedla i ich gości.

Lokalizacja

Łomianki Dolne to idealne miejsce do życia zarówno dla osób aktywnych zawodowo, rodzin z dziećmi, jak i dla ludzi, którzy na co dzień potrzebują ciszy i spokoju. Miejscowość graniczy bezpośrednio z Warszawskimi Bielanami, dzięki czemu dojazd do centrum miasta jest niezwykle prosty i zaskakująco szybki. Również dla osób, które na co dzień podróżują za pomocą komunikacji miejskiej.

 
import aut z usa