INWESTYCJA ZREALIZOWANA / SPRZEDANA

O inwestycji

Osiedle Zielona Aleja to nowa kameralna inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i rezydencjonalnej części Łomianek „Dąbrowa Leśna” przy ulicy Zielonej 8/10. W skład osiedla wchodzą 3 budynki 2 lokalowe – bliźniaki. Budynki zlokalizowane na foremnych działkach, gwarantujących przyszłym  właścicielom odpowiedni komfort i intymność podczas codziennego życia.

Wszystkie budynki indywidualnie zaprojektowane w ramach inwestycji zostały stworzone w sposób elegancki i nowoczesny, co w połączeniu z nowoczesnymi detalami użytymi przy wykończeniu domów oraz ogrodzeń, tworzy efekt prestiżowego kameralnego osiedla willowego.

Projekt od podstaw został zaplanowany i stworzony przez doświadczoną pracownię architektoniczną, w zakresie rozplanowania pomieszczeń i ich funkcjonalności. Dzięki temu każdy budynek jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych mieszkańców, zapewniając im odpowiednią wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania.

Efektem wyróżniającym to kameralne osiedle będzie urządzona zieleń na terenach działek oraz terenach osiedla w zakresie posadzenia drzew (Tuje Szmaragd) wzdłuż wewnętrznej uliczki oraz wzdłuż istniejącego ogrodzenia na końcowej części każdego ogródka, a droga wewnętrzna wyłożona zostanie elegancką kostką brukową i oświetloną za pomocą atrakcyjnych latarni. Całość stworzy magiczny  i wyjątkowy efekt, dostępny wyłączenie dla mieszkańców osiedla i ich gości.  Dla wygody mieszkańców dodatkowo przewidziano 2 miejsca do zawracania.

Lokalizacja

 
Historia Aukcji import aut z usa