Image Alt

Finansowanie

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zrzesza wysokiej klasy specjalistów. Nasi eksperci już od ponad dwudziestu jeden lat pomagają w wynegocjowaniu najlepszych warunków finansowych przy kredytach hipotecznych. Obsługujemy Twoje prywatne zakupy jaki i potrzeby inwestycyjne Twojej firmy!

Poznaj dedykowaną ofertę dla inwestycji MW Holding, nie ważne czy zakupu dokonasz na cele prywatne czy firmowe.

Zdajemy sobie sprawę, na jakie trudności możesz natrafić ubiegając się o finansowanie zakupu Twojej wymarzonej nieruchomości.

Banki stale podwyższają wymogi dotyczące pozyskania kredytu hipotecznego, a oferty negocjowane przez Ciebie miesiąc temu mogą okazać się już nieaktualne.

Postaw na doświadczony i profesjonalny zespół. W zamian zyskasz:

  • Dedykowaną ofertę dewelopera, zapytaj jaki rabat Tobie przysługuje, kiedy zdecydujesz się abyśmy to my zajęli się sprawą Twojego kredytu hipotecznego.
  • Nie musisz samodzielnie kompletować dokumentów do kredytu i umawiać się na spotkania w placówkach banku. Po prostu zadzwoń, a nasz ekspert spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie czasie i dogodnym miejscu.
  • Skorzystaj z gotowych symulacji dla wybranych domów lub mieszkań. To proste, wybierz nieruchomość, która Cię interesuje, a nasz ekspert na podstawie aktualnych danych i promocji przedstawi Ci ofertę z najniższym dostępnym wkładem własnym, najniższym oprocentowaniem lub najniższym kosztem pieniądza w czasie.
WARUNKIEM PODPISANIA UMOWY REZERWACYJNEJ ORAZ DEWELOPERSKIEJ JEST SPRAWDZENIE ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ U NASZYCH DORADCÓW FINANSOWYCH, JEŚLI
PLANUJECIE PAŃSTWO ZACIĄGNIĘCIE KREDYTU NA ZAKUP LOKALU.
USŁUGA WSPARCIA W PROCESIE UZYSKANIA KREDYTU JEST BEZPŁATNA.
 
NASI DORADCY POSIADAJĄ  WIEDZĘ, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE ORAZ WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE INWESTYCJI.
 
KONTAKT:
PAULINA LISIECKA TEL.515 301 887
 
 
NOTUS FINANSE S.A.
MAŁGORZATA SKOWROŃSKA TEL. 601 291 099

NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z INNYMI DORADCAMI I NIE UDZIELAMY INFORMACJI.

import aut z usa