Image Alt

Finansowanie

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zrzesza wysokiej klasy specjalistów. Nasi eksperci już od ponad dwudziestu jeden lat pomagają w wynegocjowaniu najlepszych warunków finansowych przy kredytach hipotecznych. Obsługujemy Twoje prywatne zakupy jaki i potrzeby inwestycyjne Twojej firmy!

Poznaj dedykowaną ofertę dla inwestycji MW Holding, nie ważne czy zakupu dokonasz na cele prywatne czy firmowe.

Zdajemy sobie sprawę, na jakie trudności możesz natrafić ubiegając się o finansowanie zakupu Twojej wymarzonej nieruchomości.

Banki stale podwyższają wymogi dotyczące pozyskania kredytu hipotecznego, a oferty negocjowane przez Ciebie miesiąc temu mogą okazać się już nieaktualne.

Postaw na doświadczony i profesjonalny zespół. W zamian zyskasz:

  • Dedykowaną ofertę dewelopera, zapytaj jaki rabat Tobie przysługuje, kiedy zdecydujesz się abyśmy to my zajęli się sprawą Twojego kredytu hipotecznego.
  • Nie musisz samodzielnie kompletować dokumentów do kredytu i umawiać się na spotkania w placówkach banku. Po prostu zadzwoń, a nasz ekspert spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie czasie i dogodnym miejscu.
  • Skorzystaj z gotowych symulacji dla wybranych domów lub mieszkań. To proste, wybierz nieruchomość, która Cię interesuje, a nasz ekspert na podstawie aktualnych danych i promocji przedstawi Ci ofertę z najniższym dostępnym wkładem własnym, najniższym oprocentowaniem lub najniższym kosztem pieniądza w czasie.

Na przykład:

Lokal A w budynku nr 13:

Cena nieruchomości 619.000 zł

10% wkładu własnego

prowizja 0zł

oprocentowanie 3,07%

okres kredytowania: 30 lat

rata miesięczna: 2.379 zł

ubezpieczenie na życie: 111,42 zł

*Powyższa symulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, ostateczna decyzja zależy od oceny zdolności kredytowej.

 

DORADCY FINANSOWI  FIRMA NOTUS

p.Małgorzta Skowrońska e mail : malgorzata.skowronska@notus.pl, tel:+48 601 291 099
p.Robert Sołkowicz e mail : robert.solkowicz@notus.pl, tel:+48 513 001 144