INWESTYCJA ZREALIZOWANA / SPRZEDANA

O inwestycji

Osiedle Wiśniowa Aleja Etap II to nowa inwestycja uzupełniająca wybudowaną i oddaną do użytkowania inwestycję Wiśniowa Aleja – Łużycka 15 . W skład inwestycji wchodzą 3 budynki jednorodzinne wolnostojące . Budynki zlokalizowane na dużych foremnych działkach powyzej 660m2, gwarantujących przyszłym właścicielom odpowiedni komfort i intymność podczas codziennego życia.

Budynki będą zlokalizowane na zamkniętym osiedlu oraz objęte jego całą infrastrukturą w ramach osiedla WIŚNIOWA ALEJA.

Wszystkie budynki indywidualnie zaprojektowane w ramach inwestycji zostały stworzone w sposób elegancki i nowoczesny .Projekt budynków od podstaw został zaplanowany i stworzony przez doświadczoną pracownię architektoniczną, w zakresie rozplanowania pomieszczeń i ich funkcjonalności. Dzięki temu każdy budynek jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych mieszkańców, zapewniając im odpowiednią wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania.

Więcej informacji na temat osiedla można znaleźć w inwestycji WIŚNIOWA ALEJA – Łużycka 15 lub osobiście obejrzeć funkcjonujące już osiedle w której jego części powstanie planowana inwestycja budowy 3 domów (WIŚNIOWA ALEJA Etap II – Łużycka 17)

Lokalizacja

Łomianki Dolne ul. Łużycka 15 – Wiśniowa Aleja, adres porządkowy dla planowanej inwestycji to ul. Łużycka 17 . Domy będą posiadać wjazd z drogi osiedlowej inwestycji WIŚNIOWA ALEJA – Łużycka 15

 
import aut z usa