O firmie

MW HOLDING Sp. z o.o. jest firmą deweloperską. Podstawowym celem działalności firmy są usługi oraz inwestycje budowlane związane z rynkiem nieruchomości na terenie całego kraju.

MW HOLDING Sp. z o.o. powołana została w celu realizacji atrakcyjnych inwestycji mieszkaniowych począwszy od przygotowania aż do finalnej sprzedaży. Firma podczas realizacji każdej z inwestycji, kieruje się obecnie panującymi trendami na lokalnym rynku nieruchomości, jednocześnie dbając o wysoką jakość użytych materiałów, komfort, bezpieczeństwo, atrakcyjną ofertę cenową i pełną satysfakcję dla naszych Klientów. Nasze inwestycje powstają w szczegółowo przeanalizowanych lokalizacjach, a projekty są indywidualnie dopasowywane pod kątem funkcjonalności i dbałości o detale.

Działalność spółki oparta jest w całości na polskim kapitale.

MW HOLDING Sp. z o.o. współpracuje tylko i wyłącznie z doświadczonymi firmami budowlanymi które potrafią zapewnić wymaganą jakość i technologię budowanych obiektów, które działają od wielu lat z powodzeniem i sukcesami na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce.